Wedding Story

İzmir düğün fotoğrafçısı düğün video ve fotoğraf çekiminde oldukça başarılıdır. Gelin ve damat düğün günü hazırlanmaya başladığı andan itibaren düğün hikaye çekimi isteyebilir. Bu çekimler sabah erken saatlerde başlayarak düğün bitimine gece geç saatlere kadar devam eder. Wedding Story çekimleri hem gelin için hem de damat için fotoğrafçı görevlendirmesi yapılır. Saatler süren çekimlerde düğün anına hazırlık aşamaları video çekilir. Ayrıca dileyen çiftler için çekim düğün süresi boyunca da devam eder. İzmir dış çekim fotoğrafları kuaförün ardından gelin ve damadın buluşması, dış çekim mekanında düğün fotoğraflarının çekilmesi ve düğün alanına gelinmesi ile devam eder. İzmir'de dış çekim yapılacak birçok farklı mekan vardır. Bu mekanların çoğu deniz manzarasına ev sahipliği yapar. Düğün hikayenizi görsel açıdan zenginleştirmek için mavi ve yeşilin buluştuğu fotoğraf mekanlarını tercih edebilirsiniz.

İzmir Düğün Hikayesi

Gelin ve damat düğün günü boyunca neler yapıyorsa hepsi düğün hikayesine kayıt edilir. Daha sonra bu videolardan bazıları kısaltılır ve sosyal medya paylaşımına uygun hale getirilir. Fotoğraflar ise gelin ve damada teslim edilir. İzmir düğün fotoğrafçısı en güzel düğün hikayesi için mutlaka referanslarına bakılması gereken bir yerdir. Düğün hikayesi çekimlerinde drone ile çekim ve havadan çekim yapılarak gelin ve damat tüm manzaranın içine alınır. Hayal edilen şekilde düğün hikayesi oluşturmak için İzmir dış çekim ekibi ile görüşebilirsiniz. Ekip olarak en başarılı kamera sistemlerini ve fotoğraf uygulamalarını kullanmaktayız.

Fark oluşturan düğün hikayeleri tasarlamak ve bu hikayeleri sizlerle buluşturmak yaptığımız işte bizi en çok motive eden etmenlerden biri. Bu nedenle sizler de özgün fikirlerinizle bize gelebilir ya da kullandığımız düğün hikaye temaları ile kendinizi bize teslim edebilirsiniz. Düğün hikayeleri farklı konseptlerde ve temalarda çekilebilir. Her gelin ve damat farklı dünyalara farklı vizyona sahiptir. Bu nedenle her çift için farklı fikirler oluşturmaya çalışmaktayız. Fikirlerimizi daha yakından görebilmek için bizlerle görüşebilirsiniz. İzmir düğün fotoğrafçısı tüm düğün çekimi, düğün hikayesi, dış çekim, save the date gibi çekimlerde yanınızda olarak unutulmaz anlar bırakacaktır.

 

Trash The Dress Fotoğraf Çekimi

Trash the dress fotoğraf çekimi en eğlenceli düğün fotoğraf çekimidir denilebilir. Trash the dress Türkçe karşılığı elbiseyi çöpe at demektir. Yani düğün fotoğraf çekiminin ardından çekimde giyindiğiniz kıyafetleri çöpe atabilecek kadar kirletebilirsiniz. Düğün çekiminde suya atlayabilir, çamura dalabilir, gelinlik veya damatlığınızı boyayabilirsiniz. İzmir dış çekim düğün fotoğraflarından biri trash the dress çekimidir. Bu çekimler fotoğrafçı için de gelin ve damatlar için de oldukça iç açıcı geçer. Tamamen özgün çekimler gerçekleştirilebilirken eski çekimlerden örnekler de alınabilir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak genellikle bu çekimleri düğün sonrası yapmayı tavsiye ediyoruz. Çünkü düğünden önce bu çekim yapıldığında düğünde giyinecek bir gelinlik kalmayabilir!

Düğün Çekimlerinde Yeni Moda

Düğün fotoğraf çekimleri her geçen yıl yeni bir moda ile karşı karşıya geliyor. Son zamanlarda en moda olan ve cesaret isteyen çekim konsepti de trash the dress çekimleri! Bu çekimlerde aman saçım bozulur mu, makyajım akar mı yoksa üzerimdekiler kirlenir mi diye endişe etmeye gerek yok! Çünkü zaten amaç bunların hepsi ya da bunların olup olmaması önemli değil. İzmir dış çekim fotoğrafları bu konseptte ormanda, plajda, tren garında, sokak aralarında ya da lunaparkta yapılabilir. Elbiseyi çöpe at konseptinde gelinin ya da damadın üzerine su dökebilir, çikolata akıtabilir, yumurta bile atabilirsiniz! Kendinden emin ve farklı düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen çiftler için bu konsept yapılmayı beklemektedir.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak birçok farklı yeniliğe açığız. Şimdiye dek farklı şekillerde düğün fotoğraf konseptinde fotoğraf çekmiş bulunuyoruz. Aklında fikir olmayan fakat bu konseptte düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerimiz için kullanılmamış farklı fikirlerimiz vardır. Dilediğiniz şehirde ya da mekanda dış çekim düğün fotoğraflarınızı çekebiliriz. Ayrıca fotoğraf çekiminin ardından fotoğraflara uyguladığımız renklendirme ve efektleri de sizlerle paylaşmaktayız. İstemediğiniz hiçbir poz düğün albümünüzde yer almayacaktır. Hayatınız boyunca her zaman gülümseyerek hatırlayacağınız trash the dress düğün fotoğraf çekimleri için bize ulaşabilirsiniz. İleride çocuklarınızın anne ve babam ne kadar da cesurmuş diyerek hava atacağı düğün fotoğraf çekimleri için bizi arayabilirsiniz.