Trash The Dress Fotoğraf Çekimi

Trash the dress fotoğraf çekimi en eğlenceli düğün fotoğraf çekimidir denilebilir. Trash the dress Türkçe karşılığı elbiseyi çöpe at demektir. Yani düğün fotoğraf çekiminin ardından çekimde giyindiğiniz kıyafetleri çöpe atabilecek kadar kirletebilirsiniz. Düğün çekiminde suya atlayabilir, çamura dalabilir, gelinlik veya damatlığınızı boyayabilirsiniz. İzmir dış çekim düğün fotoğraflarından biri trash the dress çekimidir. Bu çekimler fotoğrafçı için de gelin ve damatlar için de oldukça iç açıcı geçer. Tamamen özgün çekimler gerçekleştirilebilirken eski çekimlerden örnekler de alınabilir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak genellikle bu çekimleri düğün sonrası yapmayı tavsiye ediyoruz. Çünkü düğünden önce bu çekim yapıldığında düğünde giyinecek bir gelinlik kalmayabilir!

Düğün Çekimlerinde Yeni Moda

Düğün fotoğraf çekimleri her geçen yıl yeni bir moda ile karşı karşıya geliyor. Son zamanlarda en moda olan ve cesaret isteyen çekim konsepti de trash the dress çekimleri! Bu çekimlerde aman saçım bozulur mu, makyajım akar mı yoksa üzerimdekiler kirlenir mi diye endişe etmeye gerek yok! Çünkü zaten amaç bunların hepsi ya da bunların olup olmaması önemli değil. İzmir dış çekim fotoğrafları bu konseptte ormanda, plajda, tren garında, sokak aralarında ya da lunaparkta yapılabilir. Elbiseyi çöpe at konseptinde gelinin ya da damadın üzerine su dökebilir, çikolata akıtabilir, yumurta bile atabilirsiniz! Kendinden emin ve farklı düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyen çiftler için bu konsept yapılmayı beklemektedir.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak birçok farklı yeniliğe açığız. Şimdiye dek farklı şekillerde düğün fotoğraf konseptinde fotoğraf çekmiş bulunuyoruz. Aklında fikir olmayan fakat bu konseptte düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerimiz için kullanılmamış farklı fikirlerimiz vardır. Dilediğiniz şehirde ya da mekanda dış çekim düğün fotoğraflarınızı çekebiliriz. Ayrıca fotoğraf çekiminin ardından fotoğraflara uyguladığımız renklendirme ve efektleri de sizlerle paylaşmaktayız. İstemediğiniz hiçbir poz düğün albümünüzde yer almayacaktır. Hayatınız boyunca her zaman gülümseyerek hatırlayacağınız trash the dress düğün fotoğraf çekimleri için bize ulaşabilirsiniz. İleride çocuklarınızın anne ve babam ne kadar da cesurmuş diyerek hava atacağı düğün fotoğraf çekimleri için bizi arayabilirsiniz.