Su Altı Fotoğrafçılığı Nedir?

Su altı fotoğrafçılığı yüzme bilen iyi bir fotoğrafçı ve model arasında olur, mesela bir çekim yapacaksınız denizin altına giriyorsunuz ve orada çekimlerinizi yapıyorsunuz. Bu sürede kullanılan fotoğraf kamerası özel bir kılıf geçirilip su geçirmez oluyor bunun detayların da anlatacağım, yada go pro kameralar direk su geçirmez olduğu için çekimleri bununla da yapabilirsiniz.

Çekim yapabileceğiniz kameralar

1.Go Pro

2.Özel Kılıf geçirilmiş Fotoğraf Kamerası

Su Altı Fotoğrafçılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle yüzme iyi biliyor olmalısınız (fotoğrafçı model çekilecek kişiler)
  • Suyun altında genellikle kameranızdan emin olun
  • Çekimi temiz duru sade bir kıyı da yapabilirsiniz
  • Model uzun elbise giyerse çok daha havalı fotoğraflar çıkacaktır denizin o elbiseyi suyun altında açtığını düşünürsek.
  • İzmir de özellikle çok seçenek vardır. İzmir Düğün Fotoğrafçısı Olarak düğün Fotoğraflarıda çekiyoruz denizin altında. Gereken ekipmanlarımız var.

İzmir Su Altı Düğün Fotoğrafçısı

İzmir içi evlenecek çiftlerin odak noktası haline gelen İzmir düğün fotoğrafçısı Hayatlarının belki de en özel günlerini anılara dönüştürmeyi heyecanla bekleyen çiftlerimize müjde! Herkesten farklı, özel ve bir o kadar da eğlenceli su altı çekimlerimiz başladı. Kim istemez ki en özel günlerinin en farklı şekilde anılara dönüştürmeyi. Kıyı kesimi olan İzmir bu çekim için oldukça zengin bir yerdir. Derin maviliklerin içinde bir deniz kızı olmak istemez misin? Su altı çekimleri için özel ekipmanlarımız ve profesyonel fotoğrafçılarımız ile hizmet vermekteyiz

Profesyonel Su Altı Fotoğrafları

Bir fotoğrafın profesyonel olması için öncelikle çeken kişinin daha önce bu tarz bir deneyimi olması gerekir. Kullandığı ekipmanlara dikkat etmesi gerekir. Fotoğrafları o an çok net göremeyeceği için arşivi kalabalık çekmesi gerekir. Böylece bilgisayara fotoğraflarını attığı zaman bir çok done elinde olması lazım geri dönüşü yoktur.

İzmir Dış Çekim Düğün Fotoğrafçısı

İzmirli çiftlerimize eşsiz bir İzmir dış çekim deneyimi yaşatmak için bizler buradayız. Düğün mevsiminin gelmesiyle çiftlerin en merak ettiği konu haline gelen "düğün günümüzü nasıl daha güzel bir şekilde ölümsüzleştiririz" olmaktadır. Bunun için en doğru adrestesiniz. Sizi iyi anlayabilecek ve taleplerinizi eksiksiz yerine getirecek profesyonel ekibimizle bu mutlu günlerinizi en güzel şekilde ölümsüzleştireceğiz. İzmir, doğal güzellikleriyle harika çekimlerin çıkabileceği bir şehir fakat bu bizim gibi profesyonel bir ekip ile olursa. Çiftlerimiz ile bir araya gelerek bütün talepleri değerlendirip ona göre bir yol izlemekteyiz. Çekimlerimizi destekleyici malzemelerle istediğiniz hikayeleri oluşturarak güzel bir deneyim haline getiriyoruz. Talep doğrultusunda sade ve minimal çekim seçeneklerimiz de mevcuttur.

İzmir Dış Çekim Seçenekleri

İzmir düğün fotoğrafı denilince ilk akla gelen yerlerden biri olmamız, çekim seçeneklerimizin oldukça fazla ve bu konuda deneyim sahibi olmamızdır. İzmir bu konuda oldukça şanslı bir ilimizdir. Sahiller, kumsallar, tarihi yerler ve doğal güzelliklerin bolca olması nedeniyle harika kareler ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda popüler olan çekimlerin yanı sıra sade ve minimal çekimlerimizde bir o kadar tarz ve özgün durmaktadır. Sadeliğin doğa ile buluştuğu çekimlerde herkesten farklı olmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. Nişan, düğün, kişisel özel günler, mezuniyet ve nice günlerinizi sadece albüm ile değil klip ve farklı seçenekler ile sizlerle buluşturuyoruz. Sizler hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim.