Öncelikle Merhaba. Ben Mustafa Tunca, Tunca fotoğraf stüdyosu kurucusu ve izmir düğün fotoğrafçısı, Düğün çekimlerinde büyük keyif alarak çalıştığım bir gelini benim için yazdığı bu güzel makaleyi sizinle paylaşmak istedim. Kendisine buradan sonsuz mutluluklar dilerken, Bu güzel satırlar için tekrar teşşekkür ediyorum...

profesyonel düğün fotoğrafçısı izmir

PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI İZMİR KEŞFİ

Nisan ayı sonunda bir düğün yaptık. Ben aslında Uşaklıyım ama eşim İzmirli. Düğünü de İzmir’de yapacağımız için tüm fotoğraf çekimleri İzmirde olmak zorunda kaldı. Eşim ise bu fotoğraf çekimi konusunda çok istekli değil gibi davranıyordu. Bu nedenle bu çok özel günümün en iyi şekilde kayıtlar altına alınabilmesi için işi üstlendim ve Google’a profesyonel düğün fotoğrafçısı izmir yazarak işe başladım.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı İzmir Aramalarım

Arama yaptıktan sonra önüme uzun bir liste çıktı. Profesyonel düğün fotoğrafçısı izmir yazarak ne yazık ki hemen sonuca ulaşamıyorsunuz. Kaç tanesini aradım kaç tanesiyle konuştum tam olarak ben de bilmiyorum. Konuştuklarım arasında Tunca Fotoğraf daha samimi ve daha sıcak gelmişti. Ben yine de aramaya devam ettim ama en sonunda Tunca Fotoğrafı tekrar aramak istedim.

Daha önce birkaç sever yakın arkadaşlarımın ve akrabalarımın düğün çekimlerine katıldığım için fotoğrafçının ne kadar etkili olduğunu biliyorum. İletişim kuramadığınız, sadece deklanşöre basan bir fotoğrafçı karşısında ne yazık ki siz de kasılıyorsunuz. Hele erkekler…  Bu tedirgin, somurtkan yüzler de fotoğraflarda çıkınca istediğiniz kadar kaliteli bir fotoğrafçıyla çalışın, sonuç tam bir hezimet oluyor.

Tunca Fotoğraf Saatlerim

İkinci telefon görüşmemizin ardından samimi ve cana yakın bir fotoğrafçı bulduğuma ikna oldum ama profesyonel düğün fotoğrafçısı izmir listesinde acaba en iyi fotoğrafçı hangisiydi diye aramalarıma devam ettim. Tunca Fotoğraf da bu süre içerisinde her gün mutlaka uğrayıp fotoğraflara baktığım site olmak zorunda kaldı. Tunca Fotoğraftaki fotoğraflar gerçekten çok güzeldi ama eminim ki daha güzeli de vardır diyordum. Söylemeye biraz utanıyorum ama yaklaşık olarak 1 ay kadar neredeyse her gün düğün fotoğraflarına bakıp durdum.

Düğün yaklaştığı için profesyonel düğün fotoğrafçısı izmir listesine veda ederek İzmir’e geldiğimde Tunca Fotoğraf’a gittik. Mustafa Bey ile birebir konuşunca gerçekten içim rahatladı. Samimi ve cana yakın bir beyefendiydi ve işini sevdiği hatta fotoğrafçılığı iş olarak değil hobi niyetiyle yaptığı belli oluyordu. Eşimle de gayet iyi anlaşmış olmaları beni cesaretlendirdi.

Düğün günü yaptığımız çekimlerde gelin ve damadı nasıl rahatlatacağını biliyor olması, kendisinden emin tavırları ve sabrı sonrasında harika bir albüm hazırladık. Şu ana kadar albümüme bakıp da hayran kalmayan ile karşılaşmadım. izmir düğün fotoğrafçısı, Mustafa Bey’e çok teşekkür ediyorum.