Nedime Ve Nedime Bilekliği Nedir?

Nedime, evlilik esnasında geline yardımcı olan kişidir. Erkeklerde her nasılsa sadıç varsa, bu kişi kadınlarda ise nedime olarak adlandırılmaktadır. Bu sebeple tüm düğün organizasyonlarında bir erkeğin, bir de kadının organizasyon esnasında işlemlerini halledebilecek kişilere ihtiyacı bulunmaktadır. Bu konulara ilişkin sizleri bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanızı sağlamak bakımından çalışıyoruz.

Nedime bilekliğise kına gecelerinde yer alan kadınların kullanabileceği bir üründür. Düğün sahibi olan gelinin kullanması şart olduğu gibi, yakınları da nedime bilekliği ürünlerini tercih edebilirler. Bir kumaş üzerinde yer alan işleme ve çiçek motifleriyle desteklenmiş bir ürün sayesinde istenilen tasarım ön plana çıkabilmektedir.

 

Nedime Bilekliği şart Mı?

Nedime bilekliği, geleneklerimizde yer alan ve pek çok düğünün vazgeçilmezi olan ürünlerdir. Bu sebeple doğru tercih yapılabilmesi bakımından bu tip ürünlerin kullanılmasında ciddi yarar vardır. Sizlerin doğru ürün tercih etmesi için ister hazır, isterseniz çeşitli video kanallarında, hazırlanış aşamalarına istinaden kendiniz yapabileceğiniz bir fikir ortaya atıyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak, tüm düğün organizasyonlarınızla ilişkin fikirler vermek ve bilgi sahibi olmanızı desteklemek bakımından uğraşıyoruz! Böylelikle hayalini kurduğunuz bir düğün organizasyonuna sahip olabilecek, seçtiğiniz nedime ile beraber en şık tasarımları kendi üzerinizde deneyebileceksiniz. Birden fazla nedime olabileceği gibi, birden fazla da şahit olduğu bilinmektedir. Sadıç ve Nedime seçimleri yapılırken mutlaka sizi iyi tanıyan ve bilen kişileri belirlemelisiniz

 

Nedime Bilekliği Ve Düğün Fikirleri

Düğün organizasyonları son yıllarda aldı başını gitti inanılmaz fikirler inanılmaz insanların kendine özgün yapmış olduğu organizasyonlar var. Bu tarz düğün organizasyonlarından feyz alınabilir. Bu taklit sayılmaz birebir aynısı olmadığı sürece kendinizden bir şey ekleyerek güzel fikirler, çıkartacağınıza eminim son dönemlerde bil hassa 2017 gelin damat organizasyonlarında seçenekler artıkça insanın kafası da bir o kadar karışıyor seçme şansımız arttıkça daha çok mutsuz oluyor, acaba o fotoğrafçı ‘mı acaba bu gelinlik’ mi derken insanların ne söylediğine de bir o kadar takılıyoruz. Sizce doğrumu  bu o kadar üzerine titriyor olmamız ince eleyip sık dokuyor olmamız

bence bir çok konu için ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Özellikle fotoğrafçı tercihinde gelinlik seçiminde düğün organizasyon alanı seçiminde ama tarzımıza uygun ve işte bu dediğimizde o an o konuya noktayı koymamız gerekmektedir.

Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz başta İzmir bölgesi ve diğer illerde oluşturduğumuz profesyonel çekimlerimizi görmek için www.tuncafotograf.com adresini ziyaret edebilir 0553 618 8446 telefondan bilgi alabilirsiniz.