İzmir Save The Date

İzmir save the date trendine siz de bizimle katılabilirsiniz... Herkesin en mutlu günlerinden biridir düğün günü. Çiftler bu günlerinin en özel en güzel şekilde geçmesini beklerler. Aileler, akrabalar, tüm yakın dostlar düğünde bir araya gelir. İki kişinin hayatını birleştirme kararıyla sevgi dolu bir tören verilir. Düğünün başından sonuna kadar her şey uyumlu bir şekilde çalışmalı ve ilerlemelidir.

Organizasyon görevlisinden tutun, masa düzenine kadar her şey çok önemlidir. Sonuçta insan bir kere evleniyor ve o günü en güzel şekliyle geçirmek herkesin hakkı. Bu özel günü davetlilere haber vermekte en az o gün kadar özel olmalı. İşte bu düşünceyle save the date çekimleri yapılıyor. Kelime anlamı olarak, tarihi kaydet demek. Eskisi gibi davetlilere davetiye göndermek ya da sosyal medyadan evlenme haberini duyurmak gerilerde kaldı. Onun  yerine fotoğrafçı ile belirlenen bir zaman ve mekanda fotoğraflar çekiliyor ve bu günün arkasından orijinal görüntüler çıkıyor. İzmir save the date konseptiyle ekibimiz her zaman yanınızda.

Düğün tarihini belirlemişseniz fakat nerede yapacağınız, nasıl yapacağınız gibi ayrıntılara daha karar vermemişseniz İzmir save the date tam size göre. İzmir’de beraber belirlediğimiz bir mekanda ve saatte çekimlerinizi en güzel şekilde yapabiliriz. En profesyonel ekip ve ekipmanlarla bu çekimi gerçekleştirebiliriz.

Hangi fotoğrafçıya güvensem, kim işinde iyidir sorularını kendinize soruyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Düğün öncesi, davetlileri ve tarihi belirlemeniz sizin için yeterlidir. Gerisini bize bırakabilirsiniz. Çekim sonrasında size güzel bir sunum yapılır ve albümünüz düğün fotoğraflarınızdan önce, bu fotoğraflarla süslenir. İzmir save the date çekimleri için bizim imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekimi esnasında konsepte eklemek istediğiniz balonlar, özel kartlar gibi aksesuarlar varsa onları da ekleyebiliriz. Çekim bizim size sunduğumuz tavsiyelerle ve sizin kafanızda tasarladığınız şekille uyumlu halde olacaktır. Fotoğraf çekimi sonrasında da düzenlemeler yapılabilir.

İzmir save the date çekimleri, çok zamanınızı almayacaktır. Birkaç saatlik bir süreyle harika işler çıkartılabilir. Dünya evine girmek birçok insanın ilk kez yaşadığı bir olay olduğu için o günün tarihini de en özel ve en güzel şekilde haber vermek gerekir.

www.tuncafotograf.com