Save The Date Çekimi İzmir

Save the date nedir

Öncelikle size bu konuyu kapsamlı bir şekilde anlatacağım. Türkçesi, tarihi kayıt etmek anlamına geliyor. Düğünü yaklaşan çiftlerimize sunduğumuz bir hizmettir. Daha önce yurt dışında yaygın olan bu çekim günümüzde İzmir'de ve diğer illerde trend haline gelmiştir, oldukça keyifli eğlenerek çekilen bu fotoğraflar davetiyede kullanılır. Yani aslında İzmir Save The Date Çekimileri kısaca davetiye için yapılan fotoğraf çekimi de denilebilir.

 

Save The Date Çekimi İçin Neler Gereklidir

Öncelikle çiftimizle seçtiğimiz ortak bir yer olması gerekir. Urla’da Çeşme’de Alaçatı’da  yeşilin ve doğanın hakim olduğu yerler biliyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bu bilgimizi kullanarak size tavsiye edeceğimiz mekanı seçtikten sonra geriye giyim ve aksesuar kısmı kalıyor.

 

Save The Date Çekimi İçin Nasıl Kıyafetler Seçilmelidir

İzmir Save The Date Çekimi için bizim aşağıda fotoğraflarla paylaşacağımız örneklerimiz vardır. Tabi bu örnekler doğrultusunda kıyafet seçmek zorunda değilsiniz. Save the date’nin belirli bir kuralı yoktur genel olarak beyaz  ve gri tonlar seçilir, şık ve sade bir elbise doğru tercih olur detayların az olduğu bu sadelik içerisindeki elbiseniz sizi  doğayla harmanlayacaktır. Fotoğraflarımızın olabildiğince doğal ve yapaylıktan uzak çıkmasını sağlayacaktır İzmir de dış mekan çekimi  için de yine bu tarz tercihlerimiz vardır. Doğal ve yapaylıktan uzak olan fotoğraflar çekilir. Peki ya makyaj nasıl olmalıdır?

Yine İzmir Save The Date çekimi  yaparken  elbiseleri  ve mekanı doğal seçip makyajımızı abartı yapmak olmaz. Tamamen doğal, hafif olmalıdır makyöz`e bile gerek kalmadan kendi makyajınızı kendiniz yapabilirsiniz.

 

Save The Date Çekimi Kaç Saat Sürüyor

Herhangi bir saat problemi olmaksızın yaptığımız bu çekimlerimiz gidilecek mekan sayısına ve mola vermemize göre değişiyor. Tahmini olarak 3-4 saat süren çekimlerde yorulmuyorsunuz hatta keyif alıyorsunuz.

Peki Ne Işe Yarar Bu Save The Date çekimi

  • Öncelikle çiftlerimizi daha iyi analiz edip, düğün fotoğraflarını çekerken ne tarz fotoğraflardan hoşlandıkları konusunda tecrübe sahibi oluyoruz
  • Evlenecek olan çiftimizle zaman geçirerek daha yakından tanıyarak, Düğün gününde daha sağlıklı iletişim kuruyoruz
  • Davetiyelerinizde kendi fotoğraflarınız oluyor bu çok güzel bir uygulama
  • Sadece davetiye olarak değil çekilen fotoğrafların tüm orijinal hallerini size bir flash bellek ile teslim ediyoruz  ve bu sizin için muazzam bir anıdır
  • Düğünden sonra yapılacak olan, İzmir dış çekim  konusunda mekanlar hakkında tecrübe sahibi oluyorsunuz.
  • En önemlisi olarak  İzmir Save The Date Çekimi  yurt dışında olan akrabalarımız için sizin fotoğraflarınızın basılı olduğu bir davetiyeyi e-davetiye  olarak kullanılarak mail yoluyla whatsapp aracılığıyla internet ortamında yüz yüze davetiyenizi verme imkanınızın olmadığı misafirler için muazzam bir fırsattır

Web sitemizde save the date çekimleriyle ilgili örnekler vardır. Biz bu makalenin altında sizin için İzmir save the date örneklerini paylaşacağız peki ya sizin save the date’niz  nasıl olacak? Tunca Fotograf olarak size en doğal fotoğraf çekimleri sunuyoruz. Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz başta İzmir bölgesi ve diğer illerde oluşturduğumuz profesyonel çekimlerimizi görmek için www.tuncafotograf.com adresini ziyaret edebilir 0553 618 8446 telefondan bilgi alabilirsiniz.