İzmir Havadan Drone Çekimi

İzmir Havadan Drone Fotoğraf Ve Video Çekimi

İzmir’de alternatif ve teknolojiye uygun fotoğraf / video çekimleri yaptırmak ister misiniz?

Tunca Fotograf, sizlere İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konusunda hizmetler vermektedir. Birinci sınıf kalitesiyle ön plana çıkan Drone cihazlarına sahip olan firmamız, en uygun açı ve yönlendirmeler ile beraber doğal ışık kaynaklarını kullanarak muhteşem kareler yakalamanızı sağlıyor.

Filmlerden alışageldiğimiz Drone teknolojisi, artık fotoğraf çekimlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoğrafların yanı sıra sizlere video çekimi konusunda da hizmet sunuyor, İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konularına istinaden İzmir’in önde gelen firması konumunda yer alıyoruz.

 

Profesyonel Çekimler İçin Tunca Fotoğraf

Profesyonel çekimleri her daim üstün ekipman kalitesiyle ele alan ve sizlere cazip ortamlar yaratmaktan geri kalmayan Tunca Fotograf, bu alanda yüksek enerjili ve kişilerle iletişimi oldukça güçlü olan bir ekipten oluşmaktadır. Tamamen dinamik kadrosuyla muhteşem çalışmaları ele almak ve İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konusuna ilişkin hizmetlerden faydalanmak istermisiniz?

Genel olarak günümüz teknolojiyle çağ değiştiren hayat bulan fotoğrafcılık sanatı drone cekimlerini ve imkanlarını yarattı ve Tunca Fotograf olarak bu işide emeğimizi ve yeteneğimizi vererek farklı karelerde havadan drone ile hem video hem fotoğraf karesi cekebiliyor ve bu hizmeti sunabiliyoruz. erek evlilik teklifi gerek düğün nişan organizasyonlarında bu uçuşları gercekleştiriyoruz  

Tabikide o kullanımı o kadar kolay olmayan az da olsa tehlikesi olan bu alet için eğitim alıp deneme uçuşlar yapıyoruz sertifikasını ve ehliyetini aldıktan sonrada güvenle uçuşlar gercekleştiriyoruz. Pakete dahil olmayan bu cekimi biz müşterilerimize absürt fiyatlardan değilde zaten bizimle çalışıyor ve bize güvenip en özel günlerini teslim ediyor ve bizimle calışmalarından kaynaklı bir çok sebeb sayesinde elimizden geldiğince makül fiyatlara drone fotoğraf ve video cekimi hizmetini sunuyoruz.