İzmir Düğün Fotoğrafları

İzmir, sıcakkanlı insanları, güzel manzarası, sıcak havası ve benzersiz doğası ile fotoğraf çekimi için çok doğru bir yerdir. Burada İzmir'de yaşayan çiftlerin dışında farklı şehirlerden de çok sayıda düğün fotoğraf çekimi talebi gelir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak burada olan ya da olmayan tüm çiftlere yardımcı olmaktayız. Burada yaşayan çiftler genellikle nerede çekim yapmak istediğini bilse de dışarıdan gelen çiftler çok fikir sahibi olamayabiliyor. Bu konuda daha önce çekim yaptığımız gelin ve damat çekimlerinin görsellerini sunuyoruz. Böylece çiftler manzaralara bakarak karar vermede sorun yaşamıyor. İzmir'de düğün fotoğrafı ve İzmir dış çekim için çok fazla seçenek mevcut. Bu seçenekler içinden yapılan seçime uygun olarak fotoğraf düzeni kurmaktayız.

İzmir'de Gelin Damat Çekimleri

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak deniz manzaralı ya da kültür ve tarih kokan yerlerin manzaraları ile düğün çekimi yapabiliriz. Bu tamamen çiftlerimizin talebine bağlıdır. Renkli sokakları, manzaralı plajları, değirmenleri ile Alaçatı, doğal yaşam parkı, Şirince gibi küçük köyleri, ince kumları ile Eski Foça, Karşıyaka, Kordon, Bergama, Bostanlı gün batım terası, Teos Antik Kenti, Buca göleti, bembeyaz kumları ve turkuaz denizi ile Ilıca sahili, Efes Antik kenti, İzmir dış çekim için tercih edilebilir. İzmir'de hava genellikle sıcak olduğundan sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde de burada kolaylıkla dış çekim yapabilirsiniz. Hem fazla sıcaktan makyajınız akmaz ve saçınız bozulmaz hem de şehir çok kalabalık olmaz. Fakat yaz düğünü tercih edenler için de yaz çekimleri devam etmektedir. Tek fark yoğunluk olduğundan çok önceden randevu almanız gerekebilir.

Artemis tapınağı ve Agora gibi yerlerde tarihe meraklı, arka planda eski çağlara ait yapılar olmasını dileyen çiftler düğün fotoğrafı çektirebilir. Sığacık, Karaburun gibi sahillerde ise arka planda deniz manzarası olsun diyen çiftler fotoğraf çekimi yaptırabilir. İzmir dış çekim düğün fotoğrafları tamamen çiftlerin isteğine bağlı gelişir. Nasıl bir arka plan isterseniz o şekilde anılar kayıt edebiliriz. Tüm fotoğraflar profesyonel kameralar ile alanında uzman fotoğraf çekim ekibi tarafından çekilmektedir. Çiftlerin en mutlu gününü harika anılara dönüştürerek İzmir'de ölümsüz anlar yaşamalarını sağlamaktayız.