İzmir Düğün İçin Fotoğrafçı Seçimi

Düğünümüz için ayrılan bütçede hiç hesaplanmayan bütçe fotoğrafçı ücretidir. Senelerce sizi o güne götürecek tekrar , tekrar bakacağınız  düğün fotoğraflarınız, nedense çiftler tarafından pek öneme alınmaz ve genel olarak mekan fotoğrafçılarına en önemli günümüz teslim edilir.

Bu yüzden  İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi  önemlidir Öncelikle seçeceğiniz fotoğrafçıyla bir çok ortak noktanız olması gerekmektedir.

Neler mi? 

 

İzmir Düğün İçin Fotoğrafçı Seçerken

  • Öncelikle enerjinizin uyuşması gerekmektedir.
  • İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi yaparken fiyat konusu ve alacağınız hizmet konusunda aklınızda en ufak bir problem kalmamalıdır.
  • Fotoğrafçı ile aranızdaki diyalog ve çekim mekanlarını kararlaştırmak önemlidir
  • Tarzınıza uygun fotoğraflar belirlenmelidir mesela kimsenin olmadığı bir başak tarlasında çekilen fotoğraflar mı sizi mutlu eder yoksa deniz kenarında çekilen fotoğraflar mı
  • Fotoğrafçının portföy çekimleri incelenmelidir
  • Web sitesi sosyal medya ağlarına bakılmalıdır hakkında yapılan yorumlar okunmalıdır

Biz Tunca Fotograf olarak düğün gününüzde çiftlerimizi uzaktan olsun yakından olsun sürekli çekerek o anları hep tekrarlarız İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi dikkatli olmanızı öneririm. Makalemi burada bitirirken İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi konusunda daha bir çok ayrıntı olduğunu hatırlatırım.

İzmir bölgesi bu konuda çok fotoğrafçı barındırmaktadır. Bu yüzden elimizden geldiği kadar ince eleyip sık dokunmamız gerekmektedir. Hayatımızın en önemli, değerli günlerinden düğün günümüzün hayal ettiğimiz gibi olması için biz Tunca Fotograf olarak bize düşen işi en iyi şekilde yaparak gerek düğün gününüzde gerek düğünden sonra fotoğraf çekimi içerisinde elimizden geleni yaparak size gereken hizmeti veriyoruz.

Bir Fotoğrafçıyla anlaşırken  İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi  yaparken tüm gününüzün o fotoğrafçıyla geçeceği organizasyon alanında yine bu fotoğrafçı yer alacaksa aileleriniz, arkadaşlarınız ve gelen tüm misafirlerle birlikte bu organizasyonda yer alacağının altını çizerim bu konuyu değerlendirerek bir fotoğrafçının oturuş kalkış söylediği sözlerinde önemli olduğunu hatırlatırım.

Diğer konu ise İzmir düğün için fotoğrafçı seçimi yaparken bizzat görüştüğünüz fotoğrafçı çekimlerinizi yapmalıdır mesela bu işi tamamen ticari amaçla yapan, insanları para olarak gören firmalar vardır. Firma aynı gün içerisinde birden çok fotoğraf çekimi alarak daha çok kazanmayı planlarken sizin çekim gününüze görüştüğünüz fotoğrafçı değil asistanları gelmemelidir.

Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz başta İzmir bölgesi ve diğer illerde oluşturduğumuz profesyonel çekimlerimizi görmek için www.tuncafotograf.com adresini ziyaret edebilir 0553 618 8446 telefondan bilgi alabilirsiniz.