İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak, hayatınızdaki mihenk taşlarından en önemlisi olan düğününüzü, profesyonel ekibimiz ve dijital teknoloji kullanarak çektiğimiz fotoğraflar ile ölümsüzleştiriyoruz. Her mevsime özel çekimlerinizi İzmir’in muhteşem doğası eşliğinde, sizler ile ortak belirlediğimiz farklı mekanlarda yapıyoruz. Yeni bir hayata, seçtiğiniz insanla adım atarken “sonsuza dek” sözü verdiğiniz andan ya da öncesinde başlayarak, her anınızı fotoğraflarla hikâyeleştirirken, size seneler sonra bile aynı hüznü, mutluğu ve heyecanı yaşatacak kareler hediye ediyoruz.

Ne tür düğün fotoğrafları çekiyoruz?

Dış mekan, açık hava, kapalı mekan, düğün hikayesi fotoğraflarının yanında, video çekimi ile de en mutlu gününüzü geleceğe taşıyoruz. Mayıs ve Eylül ayları arası düğün mevsimi olsa bile kış düğünleri de karın o eşsiz beyazlığında muhteşemdir. Düğününüzü ne zaman planlıyorsunuz? Konseptiniz ne olacak? Salon düğünü mü, kır düğünü mü planlıyorsunuz? gibi bilgileri bizlere önceden verdiğinizde, profesyonel fotoğrafçılarımız öncesinde fotoğraf çekilebilecek mekanları, hava durumlarını, mekanların uygunluğunu kontrol ettikten sonra doğanın en güzel renklerini ya da ortamın en neşeli halini fotoğraflarınıza yansıtır. Mevsim fotoğraflarında sonbaharın sarı hazan yaprakları, kışın muhteşem beyazı, baharın rengarenk çiçekleri ve yazın sıcacık sahilleri İzmir düğün fotoğrafçısı tarafından çekilen fotoğraflarda büyülü anlara dönüşür.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Olarak Ne Tür Hizmetlerimiz var?

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak, nereden isterseniz hayatınıza oradan dahil oluruz. Mesela, evleneceğinizin tarihi herkese duyuracağınız “Save the date” düğün fotoğrafı çekimi ile başlayabiliriz. Çekim yapılacak mekânda beraberimizde getireceğimiz; kart, yazı tahtası, balon gibi aksesuarlara isminizi ve evleneceğiniz tarihi yazabilir, çekime dahil edebiliriz. Düğün gününüzde de dilediğiniz zamandan itibaren yanınızda olup, anılarınızı ölümsüzleştiririz.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Fiyatlar konseptinize ve çekime göre farklılık gösterir. Çekilen fotoğrafların hepsini flash bellek ya da CD ile almak isteyebilir ya da içinden seçmek isteyebilirsiniz. Büyük albüm ve aile albümü talebiniz veya ayrıca poster talebiniz olabilir. Bunun yanında düğün hikayesi, düğün klibi çekimi, şehir dışı çekimi, save the date çekimi veya Trashday (deniz kenarında çekim) tercih edebilirsiniz. Farklı ekipman ve aksesuarların da çekimde kullanılacağı da varsayılırsa fiyatı etkileyen çok fazla faktör olduğunu söyleyebiliriz.

Ölümsüzleştirdiğimiz anıları sizlere orijinal DVD, panoramik düğün albümü, düğün hikayesi slayt şovu, video çekimi, düğün klibi olarak teslim ediyoruz. Düğün tarihiniz ve konseptiniz belli ise, hayatınızın en kıymetli anını; doğanın en doğal renkleri, sizin en güzel haliniz, sevdiklerinizin en şık halleri ile ölümsüzleştirmek isterseniz ve bu konuda profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa, hizmetlerimizin fiyatlarını mı merak ediyorsunuz, arayın detayları konuşalım. En güzel anlarınız, fotoğraf karelerinde ya da video çekimlerinde İzmir düğün fotoğrafçısı olarak katacağımız profesyonel dokunuşu ile yaşamaya devam etsin.

Ekonomik Düğün Nasıl Planlanır?

Yeni evlenecekler çiftlerin İzmir düğün fotoğrafçısı arayışında olduğu bu günlerde her bütçeye uygun çekim yapan fotoğrafçı mümkün. Artık konsept çekimleri ve dış çekimler oldukça tercih edilen bir olaydır. Çiftlerin bütçelerini belirleyip bunun üzerinde plan yapması, hayal kırıklığına uğrama şansını en aza indirir. Birçok fotoğrafçının, düğün konseptlerini ve dış çekimlerini kendi malzeme ve imkanlarıyla planlandığı bir dönemdeyiz. Çiftler, uygun fiyatlı kendi çekim malzemelerini temin ederek ve konsepti oluşturarak iyi bir fotoğrafçı bulmasıyla ekonomik bir çekim yaptırabilir. Bunların yanı sıra düğün yapılacak yerlerin, kendi anlaşmalı oldukları fotoğrafçı ve kuaförle ortak çalışarak yine ekonomik bir düğün planı çizebilirler.

Ekonomik Düğün Çekim Malzemeleri

Düğün yapacak çiftler, heyecanla bekledikleri düğün vakitlerinin gelmesiyle İzmir dış çekim için ekonomik ve güzel bir çekim arayışına girmektedir. Düğün, her genç kızın hayalidir ve bunun en güzel şekilde olmasını dilemektedir. Böyle zamanlarda ilk akla gelen güzel bir düğün fotoğraf çekimidir. Dış çekimler oldukça fazla fiyat aralığına sahiptir. Burada çiftlere düşen görev, kendi bütçelerini belirleyip buna göre yol almalarıdır. Birçok fotoğrafçı, çekimlerde kendi malzemeleri dahil konsept için gerekli olan her nesneye sahiptir. Çiftler, bütçesine uygun çekim yaptırmak için kendi belirlediği konsept eşyalarını, İzmir/Kemeraltı çarşısından ucuz bir şekilde temin edebilir. Çiftler, bu sayede konsept eşyaları temin eden pahalı çekimlerden kurtulmuş olur.

Ekonomik İzmir Dış Çekim Yerleri

Düğün yapacak çiftlerin dış çekim için ayırdığı bütçe az ise buna uygun seçeneklere göz gezdirebilir. Fotoğraf çekimi için birçok fiyat aralığı vardır. Fotoğraf çekimi için gidilecek yerler bu fiyatların artmasına neden olacaktır. Çiftler, ekonomik bir dış çekim için İzmir'in; Bostanlı, Karşıyaka sahilleri, İzmir Doğal Yaşam Parkı gibi şehir merkezi içerisinde olan yerleri tercih edebilir. Bunun yanı sıra şehir içinde bulunan parklar ve bahçelerde kendi kuracakları çekim konseptleri ile keyifli bir çekim gerçekleştirebilir. Ekonomik bir çekim için çekim yerinden daha çok, güzel olması için iyi bir fotoğrafçıya ihtiyaç vardır. Çiftler, bu konuda daha önce kriterlerine uygun çekimler yapmış bir fotoğrafçıyla çalışmalıdır.

 

Mesela bu fotoğraflarını paylaştığımız çiftiğimiz, Gökçe ve Batıkan düğünleri izmir ramada otelde oldu kokteyl tarzı bir düğünde otelle iyi bir fiyata anlaştılar yemek yoktu sadece nikahları oldu hatta nikahlarını o dönemin seferihisar başkanı olan Tunç Soyer kıydı şuan (İzmir belediye başkanı) sabah arkadaşlarının yatında dış çekim fotoğraflarını çektik, sonrasında gelin alma merasimi ve  sonrasında otele geçip nikah ve kokteylleri oldu gayet güzel bir düğündü ve çok fazla para harcamadılar o yüzden ekonomik bir düğün diyebiliriz bu düğüne gösterişten uzak sade aileleride düşünüp kendilerinide mutlu ettikleri bir düğündü bu şekilde kendinize örnek alabilirsiniz başka bir makalede görüşmek üzere :)