İZMİR DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI TUNCA FOTOĞRAF KİMDİR, NE İŞ YAPAR

Tunca Fotoğraf 2016 yılında İzmir’de fotoğrafçılık sektörüne emin adımlarla giriş yapmış ve fotoğraf çekimi, diğer fotoğrafçılık hizmetleri derken kadrosunu büyüterek Türkiye geneline açılmıştır. Uzman kadrosu ve bugüne kadar yapmış olduğu işlerin kalitesiyle Tunca Fotoğraf sektörde aranan isimlerden biri olmayı başarmıştır. Yapmış olduğu işi hem eğlenceli hem de kurumsal bir çizgide yürüttüğü için başarılı olmaya hak kazanmıştır. Tunca Fotoğraf’ı Türkiye geneli ve özellikle İzmir Fotoğrafçı tercihleri arasında görmek gerektiğine olan inanç, yazının devamında kendini netleştirecektir.

TUNCA FOTOĞRAF YAPTIĞI İŞLER

  1. İzmir Düğün Fotoğrafçılığı ve İzmir Nişan Fotoğrafçılığı
  2. Doğum Günü Fotoğrafçılığı
  3. Yeni Doğan Fotoğrafçılığı
  4. Mimari Fotoğrafçılık

……………..

Yukarıda sıralanan işler Tunca Fotoğraf için sadece ana başlıklardır. Geniş bir yelpazede çalışan ekip çizgilerinin her zaman dışına çıkmayı başarmıştır. Bu nedenle Türkiye geneli, İzmir fotoğrafçı tercihleri, fotoğrafçı tavsiyeleri gibi sayfalarca internet araması yapmayı bir kenara bırakabilir ve gönül rahatlığı ile özel günlerinizi, kurumsal işlerinizi Tunca Fotoğraf ekibi ile paylaşabilirsiniz.

Tunca Fotoğraf teknolojiyi bünyesine harmanlamayı başarmış ve İzmir fotoğrafçı tavsiyeleri isteyen kişilere gönül rahatlığıyla verilebilecek isimler arasına girmiştir. Teknolojinin harmanlanmasından kasıt, fotoğraf makinası çizgisinden çıkabilip insansız hava aracı olan drone çekimleri dalına geçiş yapabilmesindendir.

Bilindiği gibi insansız hava aracı olan drone ile drone çekimi gerekli izinlerin ve daha pek çok hususun tahkik edildikten sonra gerçekleşebilmektedir. Bunun yanında, drone çekimi esnasında hangi noktalardan hangi açıların kullanılacağını bilmek son derece titiz çalışmalar ve bilgiler nihayetinde ortaya çıkabilmektedir. Tunca Fotoğraf drone çekimi konusunda bahsedilen tüm bu hususları hiçbir detay atlamadan yerine getirmeyi başarmaktadır.