İzmir Dış Çekim Kampanya

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak en güzel dış mekan çekimlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. İzmir doğal ve tarihi güzellikleriyle dış mekan çekimleri için oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Dilerseniz doğa manzaralı dilerseniz tarihi mekan, müze manzaralı çekimlerimizle anılarınızı ölümsüzleştireceksiniz.

İzmir Dış Çekim Mekanları

İzmir’de dış mekan fotoğraf çekimlerinde tercih edebileceğiniz birçok antik kent, sahil, göl, köşk gibi mekan bulunmaktadır. Antik kentlerin binlerce yıllık dokusunu fotoğraflarınızda kullanarak birbirinden şık fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. İzmir’in en popüler antik kentleri olan Efes, Bergama antik kentlerinde gerçekleştireceğimiz fotoğraf çekimlerimize hayran kalacaksınız. Bunun yanı sıra güneş, kum ve deniz üçlüsünden vazgeçemem diyorsanız fotoğraflarınızda tam bir yaz havası elde edebilirsiniz. Ilıca, Akkum plajlarının yanı sıra Çeşme, Alaçatı plajlarında da muhteşem çekimler gerçekleştiriyoruz. Yılların tarihini barındıran Tarihi Havagazı Fabrikası, Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi gibi mekanlarda İzmir dış çekim için tercih edebileceğiniz yerlerdendir. Bu mekanlarda gerçekleştireceğiniz çekimler fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katacak.

İzmir Dış Çekim Fiyatları

Dış mekan çekimlerinizde fiyatlar belirlenirken dış mekan ulaşımı, çekim süresi , kullanılan ekipman ve poz sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Tüm gün yapılan çekimlerde fiyatlar daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle planlamalarınızı doğru bir şekilde yaparak çekim sürelerinizi sınırlandırabilirsiniz. Ulaşım açısından uzak noktalarda fotoğraf çekimlerinizin gerçekleştirilmesini istiyorsanız, ulaşım masraflarıda maliyetleri etkileyecektir. Eğer drone gibi ekstra makineler kullanılarak çekim gerçekleştirilecekse bu durumda fiyatlara yansıtılacaktır. Dış çekimler iç mekan çekimlerine göre her zaman daha fazla emek istemektedir. Uygun açı ve ışığı yakalamak için profesyonel fotoğrafçılar titizlikle ve dikkatle çalışmaktadır. Bu nedenle çekimleri gerçekleştirmeden önce İzmir düğün fotoğrafçısı olarak her şeyi net bir şekilde sizinle konuşarak ve çekimleri detaylarıyla planlayarak, fiyatlarda sonradan meydana gelecek değişikliklerin önüne geçiyoruz.

İzmir Dış Çekim Fotoğrafçılığında Bir Numarayız

Orgizasyon, düğün, nişan, mezuniyet gibi tüm özel günlerinizde profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımızda bütçenize uygun, kampanyalı seçeneklerimizle sizlere ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. En özel anlarınızda sizlerin rahat ve stressiz bir ortamda çekimleri tamamlaması için, her türlü dilek ve isteklerinizi dikkate alarak hareket ediyoruz.