İzmir düğün fotoğraf mekanları

Hayalini kurduğunuz düğünü ölümsüzleştiren en özel anlar fotoğraflardır. Fotoğraf çekiminin sanata dönüştüğü son yıllarda dış mekanın doğal ortamında fotoğraf çekimi yaptırmak her gelin ve damadın fotoğraf albümünde olmazsa olmazlar arasında bulunuyor. İzmir’in eşsiz güzelliklerinin bulunduğu alanlarda fotoğraf çekimi yaptırmak profesyonel düğün fotoğrafçılarla mükemmel bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz.

Düğüne sayılı günler kala fotoğraf çekimini İzmir düğün fotoğrafçısı ile nerede yaptırırız diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir’de en gözde 10 düğün fotoğraf mekanı ile artık fotoğraf çekimini nerede veya hangi yerlerde yaptıracağınıza karar verebilirsiniz.

İzmir’de en gözde 10 düğün fotoğraf mekanı

 İzmir Düğün Fotoğrafçısı1- Tarihi Asansör: Muazzam görünümü ile İzmir’in eşsiz manzarasını sizlere sunan tarihi asansör pek çok çiftin evlilik teklifini gerçekleştirdiği bir mekan olarak düğün fotoğrafları için de en çok tercih edilen mekanlar arasında yer almaktadır. Muazzam mimarisiyle tarihi bir yapıda fotoğraf çekimi yaptırmak tarihin ve günümüzün harmanlanmış kareleriyle sizlere doğal ve eşsiz bir manzara sunuyor.

2- Antik Kentler: Efes, Bergama ve Agora gibi İzmir’in simgesi antik kentler fotoğraf çekiminde kent konsepti yaratmak isteyenler için ideal bir seçim. Antik kent dokusunun yanı sıra gün batımının eşsiz manzarası fotoğraf çekimlerini daha da ölümsüz kılıyor.

3- Alsancak Tren Garı: Tarihi ambiyansı ile hem fotoğrafçıların hem de gelin ve damatların gözdesi olan tarihi tren garı tarihi dokuyu en doğal haliyle düğün fotoğraflarına yansıtıyor. Özellikle siyah beyaz fotoğraf albümü isteyenler için en ideal mekan Alsancak tren garı olarak tercih ediliyor. Akşam saatlerinde tercih edilen fotoğraf çekimleri için mükemmel bir ışıklandırma olanağıyla romantik düğün fotoğrafları için en doğru mekan olacak.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı4- Alaçatı: İzmir’in şirin mi şirin Alaçatı beldesi sokakların sıcacık görüntüsü, rengarenk çiçeklerin etrafı sarması ile renkli ve eğlenceli düğün fotoğrafları için mekan olarak sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle yaz düğünleri için n eşsiz mekanlar arasında Alaçatı bulunuyor.

5- Edward Köşkü: Yemyeşil çimenler içinde İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Edward köşkü mekanın muazzam manzarasında birbirinden mükemmel fotoğrafların çekilmesine imkan tanıyor.

6- Fuar- Koşu Yolu: İzmir fuarının içerisinde yer alan büyük koşu yolu ve park alanı çok çeşitli ağaçların yeşilin her tonu ile eşsiz fotoğraflara imkan tanıması pek çok çift tarafından kolay ulaşımı ile de düğün fotoğraf çekimi yapılacak bir mekan olarak tercih ediliyor.

7- Bostanlı Sahili: Körfezin eşsiz manzarasının en iyi görüldüğü yerlerden biri olan Bostanlı sahili deniz ve doğa ile mükemmel fotoğrafların çekilmesini sağlıyor.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı8- Kordon: İzmir’in simgesi haline gelen kordon boyu günün her saatinde cıvıl cıvıl ve canlı görüntüsü ile kordon şeridi boyunca farklı alternatiflerle fotoğraf çekimi için ideal bir mekan.

9- Havagazı Fabrikası: Günümüzde müze ve galeri olarak hizmet veren havagazı fabrikası nostalji temasının fotoğraflarla ölümsüzleştirildiği eşsiz fotoğraf çekimi yapılacak mekanlar arasında bulunuyor.

10- Ege Üniversitesi Kampüsü: Doğa manzarası için özellikle ilkbahar ve yaz aylarında düğün planlayanlar için Ege üniversitesi kampüsü düğün fotoğrafları için tercih edilecek mekanlardan biri olarak eşsiz manzara imkanı sunuyor.