İzmir’de profesyonel fotoğrafçı ve aynı zamanda bu alanda yaşanılan tecrübe ve alınan eğitimler vasıtası ile kurumsal tanıtım filmi, düğün hikayesi ve birçok alanda drone ile çekimler yapılmaktadır. Çiftlerin memnuniyeti ve kaliteli işler yapmak önceliğimizdir.

Gelin Çiçeği Nasıl Olmalı?

Gelin adaylarının hayatlarındaki en güzel gün ile ilgili hazırlıklar devam etmektedir.  Gelin ayakkabısı, saç aksesuarları daha pek çok önemli detay tamamlandıktan sonra şimdi sıra gelinliği tamamlayacak olan gelin çiçeği seçiminin yapılmasıdır. Gelinliğin konseptine uyacak şekilde gelin çiçeğinin nasıl olması gerektiği önemli bir detaydır. Gelin çiçeği buketinde pek çok seçenek vardır  bu seçenekler arasında hangisinin tercih edilmesi gerektiği konusunda gelin adayı kararsız kalabilir.Burada dikkat edilmesi gereken hususların başında gelin çiçeği ile gelin ayakkabısının renk olarak uyumlu olması gelmektedir. Çünkü  düğün günü gelin çanta kullanamayacağı için aksesuarı gelin buketi olacaktır ve bu uyum önemlidir.

 

Gelin Çiçeğinin Önemi Nedir?

  1. yüzyıldan itibaren düğünlerde gelin buketi ya da gelin çiçeği taşımak ve gelinin arkasını dönüp bekar olan gelin adaylarının üzerine çiçeği (buketi) fırlatması geleneği günümüze kadar devam etmiştir.

 

Fotoğraf Çekiminde Gelin Çiçeğinin Önemi Nedir?

Çekimlerde kullanılan gelin buketleri fotoğrafçının yakalamak istediği kareler için önemli bir aksesuardır. Her albümde mutlaka gelinlerin buketleriyle birkaç portre veya drone ile çekilmiş pozu yer almaktadır. Düğünde kullanılan gelin buketi ile çekimde kullanılan gelin buketi farklı olabilmektedir.

İzmir’de Dış Mekan Çekimi Yapmak İsteyen Çiftlere Başlıca Öneriler

 

  • İzmir düğün fotoğrafçısı önerilerine mükemmel fotoğrafçılar ile başlamakta fayda olacaktır. İzmir'de bulunan firma, düğünün olduğu gün düğün belgeseli, dış çekim, hikaye fotoğrafçılığı, çekimlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle de mekanların önceden araştırılması ve kalabalık olmamasına, ayrıca güneşin nereden doğduğuna ve nereden batığına, ışığın en iyi nerede alındığına kadar her detayın en ince bir şekilde analiz edildiği düğün fotoğrafçısı ile çiftler harika pozlar  yaratılabilir.
  • İzmir’de  faaliyet göstermekte olan düğün fotoğrafçısı, şehir ve yurt dışında da çeşitli çekimler gerçekleştirmektedir. Yani çiftlerin istedikleri yere kendileriyle beraber gelebilme imkanı tanımaktadır. Çiftler, çekimler gerçekleştikten 4 hafta sonrasında da bütün fotoğraflar ve albümleri teslim alabilirler. Fotoğrafların tamamının orijinal kopyalarını çiftlere veren profesyonel bir fotoğrafçı, ayrıca dış çekimler konusunda da harika çekimler gerçekleştirmektedir.
  • İzmir dış çekim fotoğrafları alanında faaliyet gösteren profesyonel düğün fotoğrafçısı özellikle de video ile düğün belgeseli ve düğün hikayesi ile düğün klibi şekillerindeki konsept ile hizmet vermektedir. Çekimin gerçekleştirileceği tarih için ise 4 hafta öncesinden iletişime geçilmesi gerekir. Tabi düğün sezonunun en yoğun olduğu dönemlerde evlenecek çiftlerin bu duruma uymaları daha faydalı olacaktır.
  • Düğün fotoğrafçısı uygulamaları arasında özellikle de düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimleri ve konsept çekimleri ile nişan çekimi şekillerindeki düğün fotoğraflarını çeken düğün fotoğrafçısı olarak en özel günlerinizde yanınızda olmaya adayız
  • Yıllardan beri İzmir fotoğraf stüdyolarında hizmet sunmakta olan ve özellikle de gelinlerin tatlı heyecanlarını en aza indirmeyi amaçlayan bir felsefe ile hizmet veren İzmir düğün fotoğrafçısı özellikle de evlenecek çiftlerin düğün öncesi tatlı heyecanlarını en aza indirmek amacıyla çeşitli faaliyet alanlarında en ince ayrıntısına kadar düşünüp çiftlerin rahat etmesi için faaliyet göstermektedir. İzmir dış çekim bu nedenle çiftlerin rahat etmeleri açısından uygun mekanlara gerçekleştirilmktedir.

 

Düğün Fotoğrafları paketleri

Düğünlerde yapılan çekimler çeşitli  paketlerle çiftlere sunulmaktadır. Paket içerikleri standart olabileceği gibi çiftler tarafından özellikle de belirlenebilmektedir. Farklı boyutta ve sayıdaki fotoğraflar için farklı paketler hazırlanabilmekte paketlerin fiyatları da içeriğinde yer alan detaylara göre farklılaşmaktadır.