Gelin Ayakkabı Seçimi

Gelin Ayakkabı Seçimi konusunda siz değerli çiftlerimizi bilgilendirmek adına çalışıyoruz! Bu noktada ise doğru ayakkabıyı satın almanız için bazı faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Bunlardan en çok ön plana çıkan tavsiyeler ise:

  • Mutlaka zemin ve yağmur faktörünü göz önünde bulundurmalısınız. (Kış düğünü veya bahar düğünü için geçerlidir!)
  • Kokoş olmak yerine, şık ve sade bir tasarım seçmek her daim daha doğrudur
  • Gelinliğiniz ile kombin yapabileceğiniz ürünler satın almaya çalışın.
  • Rahatlığa önem verin
  • Detaylarla fark yaratmak istiyorsanız, trend ayakkabı çeşitlerine göz atın
  • Gelin Ayakkabı Seçimi tamamlandıktan sonra, satın aldığınız ayakkabının mutlaka fişini saklayın

 

Gelin Ayakkabı Seçiminde Rahatlık

Ortalama yarım numara kadar büyük bir ayakkabı satın almak, sizlere düğün organizasyonu esnasında yaşanması muhtemel sıkıntılardan tamamen kurtulma faktörü sunacaktır. Bu sebeple pek çok kitle tarafından önem taşıyan bu unsur, sizlerin Gelin Ayakkabı Seçimi yaparken üstünde durması gereken etkenler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda doğru ayakkabı seçimi yapılarak, bu organizasyonda düğün dansları ve masaları gezerken de zorluk çekme gibi pek çok durumun üstesinden gelecektir. Sadece modelini beğendiniz diye ayağınıza numara bakımından uymayan bir ürün seçmek saçmalık olacaktır. Gelin Ayakkabı Seçimi yapılırken teknik ayrıntılar fazlaca önemsenmeli, buna uygun bir tasarım ortaya http://www.tuncafotograf.com/gelin-ayakkabi-secimi.html konulmalıdır. Böylelikle doğru bir tasarım durumu yansıtılır ve uygun görülmüş olan ayakkabı modelleri tercih edilir. 

Bizim Tunca fotoğraf olarak size tavsiyemiz, rahatlık, size  hitap etmesi, ayak şeklinize uyması, ve mutlaka  ayak topuğuna eklenecek bant olması. Gelinliğinizle uyumlu olması bu kurallara göre hareket ettiğiniz takdirde iyi hissedecek ve sorunsuz bir şekilde gerek düğün organizasyonunda gerek dış mekan çekimlerinde güzel hissedeceksiniz ve buda yüzünüze yansıyacaktır. Ayrıca web üzerinden Google arama motorunu kullanarak, gelin ayakkabısı için ideal topuk boyu ve standart topuk boyunu araştırabilir makaleler okuyabilir blog ve forumlara bakabilirsiniz.

Tabi boyunuz Gelin Ayakkabı Seçimi yaparken boyunuzla akalı topuk ölçüleri seçmelisiniz. Gerek dış mekan çekimleri, gerek düğün organizasyonu içerisinde rahatsız edici bir ayakkabı sizin düğününüzün kaderini değiştirebileceğini kesinlikle unutmayın! Edindiğimiz tecrübeler sayesinde size aktarmak istediklerim bunlardır.

Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz  başta İzmir bölgesi ve diğer iller için fotoğraf çekimlerimiz için www.tuncafotograf.com adresini ziyaret edebilir 0553 618 8446 numaradan bilgi alabilirsiniz.