Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi ederken fark yaratan bir ortam hazırlamak, özgün bir senaryo uygulamak doğru tercih olacaktır. Bu konulara ilişkin birçok beyefendi araştırmalar yapmaktadır. Gerek video portalları üzerinden özgün olmayan fikirler, gerekse internet sitelerinden hazır olan evlilik teklifi senaryolarını tercih etmektedir. Sizlerin özgün bir fikir bulması, gelinin her zaman fazlasıyla etkilenmesini sağlar.

Bu konuda ikinizin de hoşuna gidecek olan mekanlar belirleyin. Bir deniz kıyısında hazırlanmış sürpriz olacağı gibi, aynı zamanda Evlilik teklifi yapacağınız en uygun konuları da belirlemekte fayda var. Kız arkadaşınızın sevdiği obje ve ayrıntıları bu mekan içerisinde bulundurmayı ihmal etmeyin.

 

İnsanların Desteğini Alarak Bir Senaryo Kurgusu Oluşturabilirsiniz

Evlilik teklifi yapılırken diğer insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Örneğin bir restoranda yapacağınız teklif için garson ve yan masalarda yer alan kişileri tıpkı bir figüran gibi kullanmak mümkündür. Bu hem hikayeyi kuvvetlendirir, hem de müstakbel eşinizin sürprizlerden tam anlamıyla etkilenmesine zemin hazırlar. Yani bu tip bir karar alınırken mutlaka kafa yorulmalıdır.

Günümüz standartlarında ise Evlilik teklifi yapılabilmesi bakımından şartların denge de tutulması ciddi bir önem taşımaktadır. Sizleri tüm bu konulara istinaden bilgilendiriyor, detayları her daim ön planda tutmanızı önermekteyiz. Böylelikle istenilen tasarım ve uygulama kendisini gösterecektir. Sizlerin hikaye üzerinde ki tüm detayları önemsemesi ve uygun görülen bir teklif ortamının yaratılması konusunda da bilgiler vermeyi ihmal etmiyoruz.  

 

Evlilik Teklifi Ederken Dış Çekim Tadinda Fotoğraflar

Evlilik teklifi çok önemlidir! Çok yaratıcı olmanız gerekmektedir. Bir o kadarda farklı olmak gerekir. Evlilik teklifi, tamamen organize, planlama işidir. Biz elimizden geldiği kadar çekimlerimizde kendimizi belli etmeden uzaktan organizasyonu fotoğraflıyoruz. Kimi zaman çiftlerimize fikir verip bu konuda yardım ediyoruz. Evlilik teklifi çektikten sonra dış mekan çekimlerinde  yanlarında oluyoruz.

Evlilik teklifi anında kısa film çekimi verdiğimiz hizmetler arasında yer alan bu hizmet detaylı olarak diğer makalelerimde ve yahut Tunca Fotograf blog panelinde yer vereceğim.

Tunca Fotoğraf olarak bu konuda fikir alışverişi yaparak güzel sonuçlar çıkmasını planlıyor, gerek İzmir’de, gerek İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde evlilik teklifi çekimleriyle ilgili hizmetler sunuyoruz.

Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz  başta İzmir bölgesi ve diğer iller için fotoğraf çekimlerimiz için www.tuncafotograf.com adresini ziyaret edebilir 0553 618 8446 numaradan bilgi alabilirsiniz.