Evlilik Teklifi Havadan Çekim

İzmir’de alternatif ve Profesyonel teknik uygun fotoğraf / video çekimleri yaptırmak ister misiniz? Tunca Fotoğraf, sizlere İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konusunda hizmetler vermektedir. Birinci sınıf kalitesiyle ön plana çıkan Drone cihazlarına sahip olan firmamız, en uygun açı ve yönlendirmeler ile beraber doğal ışık kaynaklarını kullanarak muhteşem kareler yakalamanızı sağlıyor.

Filmlerden alışageldiğimiz Drone teknolojisi, artık fotoğraf çekimlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Fotoğrafların yanı sıra sizlere video çekimi konusunda da hizmet sunuyor, İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konularına istinaden İzmir’in önde gelen firması konumunda yer alıyoruz! 

Evlilik Teklifi Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi

Profesyonel çekimleri her daim üstün ekipman kalitesiyle ele alan ve sizlere cazip ortamlar yaratmaktan geri kalmayan Tunca Fotoğraf, bu alanda yüksek enerjili ve kişilerle iletişimi oldukça güçlü olan bir ekipten oluşmaktadır. Tamamen dinamik kadrosuyla muhteşem çalışmaları ele almak ve İzmir Havadan Drone Fotoğraf ve Video Çekimi konusuna ilişkin hizmetlerden faydalanmak ister misiniz?

Genel olarak günümüz teknolojiyle çağ degiştiren hayat bulan fotografcılık sanatı drone cekimlerini ve imkanlarını yarattı ee.. Tunca Fotograf olarak bu işide emegimizi ve yetenegimizi vererek farklı karelerde izmir havadan çekim ile hem video hem fotograf karesi cekebiliyor bu hizmeti sunabiliyoruz gerek evlilik teklifi gerek dügün nişan organizasyonlarında bu uçuşları gercekleştiriyoruz  

Takikide o kullanımı o kadar kolay olmayan az da olsa tehlikesi olan bu alet için egitim alıp deneme uçuşlar yapıyoruz  sertifikasını ve ehliyetini aldıktan sonrada güvenle uçuşlar gercekleştiriyoruz  pakete dahil olmayan bu cekimi biz müşterilerimize absürt fiyatlardan degilde zaten bizimle çalışıyor ve bize güvenip en özel günlerini teslim ediyor ve bizimle calışmalarından kaynaklı bir çok sebeb sayesinde elimizden geldigince makül fiyatlara drone fotograf ve video cekimi hizmetini sunuyoruz.