Düğün Davetiyesi Seçimi Düğün davetiyesi seçimi, birçok çiftin en zahmetli olarak gördüğü işlerden bir tanesidir! Bu sebeple uygun görülmüş ve kitleler tarafından önemsenen davetiyeleri bastırmak ciddi önem taşımaktadır. Peki, doğru düğün davetiyesi nasıl seçilir? Bunun için 2017 yılının trend kataloglarına göz atabilirsiniz. Aynı zamanda gittiğiniz davetiye dükkanı, sizlere kataloglar üzerinde binlerce hazır baskılı olan örnek davetiyeleri sunacaktır.

Bunların arasında doğru tercihler yaparak sizler için makul olan davetiyeleri bastırabilir ve çoğaltabilirsiniz. Küçük ayrıntılara çok dikkat edin! Özellikle sizleri çift olarak temsil eden herhangi bir davetiye seçimi yapılabilir.

Biz İzmir düğün fotoğrafçısı (Tunca Fotoğraf ) olarak size davetiye seçimi yaparken Save The Date öneriyoruz. Peki, nedir bu Save The Date konuyu çok dağıtmadan bu Save The Date sizlere bir sonraki makalemde açıklayacağım.

 

Düğün Davetiyesi Seçimi ve Sayısı Nasıl Olmalıdır?

Tekrardan Düğün için Davetiye bastırmamak açısından öncelikli tercihinizi davetli listesinden yana kullanın. Daha sonrasında ise davetiye sayısı belirlenerek, bir baskı işlemi gerçekleşebilir. Sizlere bu tip ayrıntılara göre bilgilendirmek ve doğru fikirler almanızı sağlamak için çalışıyoruz.

Türkiye’de birçok kişi, doğru davetiye ürünlerinin tespit edilmesi ve baskı aşamalarına geçilmesi bakımından yoğun bir araştırma sürecinin içerisinde yer almaktadır. İzmir Düğün için Davetiye bastırırken internet üzerinden de firmalar araştırılabilir daha önce  etkilendiğiniz bir düğün davetiyesinden feyz alınabilir. Yurt dışında olan akrabalar için dijital ortama taşınarak bu davetiyeler mail adreslerine gönderilebilir. Buda onlara değerli olduklarını hissettirir.

Bizim bir fikrimiz var düğün davetiyesi için fotoğraf çekimi neden kendi davetiyenizde kendi fotoğraflarınız olmasın ki! Tabi bunun için sade bir tasarım gerekmektedir çekilen fotoğraflar sade bir tasarımla harmanlanarak davetiyeniz oluşturulur. Davetiyeniz öyle özenli olmalıdır ki ilerde çocuklarınız bile baktığı zaman şu anki anne ve babanızın düğün fotoğraflarına baktığımız zaman ki hisleri yaşamamalıdır.

Bir davetiyede baskı kalitesinden seçilen fotoğrafa seçilen yazı tipine içerikteki sözlere tüm ayrıntılara dikkat edilmelidir. Nede olsa sizin düğününüz sizin davetiyeniz bununla ilgili fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir yada fotoğraf çekimiyle ilgili İzmir Düğün Davetiyesi Seçimi ile ilgili konuları danışabilirsiniz.

Sizin için ekibimle hazırlamış olduğumuz  başta İzmir bölgesi ve diğer iller için fotoğraf çekimlerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya 0553 618 8446 numaradan bilgi alabilirsiniz.